logo

Fotografia ślubna

Pragniemy być niewidzialni. Staramy się pracować tak, żeby w trakcie ślubu nie było nas widać. Dzięki temu jesteśmy świadkami wielu prawdziwych wzruszeń, które możemy potem oddać w postaci odbitek. Lubimy kiedy emocje stają się namacalne i ożywają w trakcie oglądania zdjęć.

Fotografia ślubna to wyróżnienie

Czujemy się wyróżnieni przez każdą parę, która powierza nam uwiecznienie swojego ślubu i wesela. Dlatego za każdym razem dajemy z siebie wszystko i pomagamy jak tylko możemy. Ślub to wielka odpowiedzialność także dla nas, dlatego zawsze mamy zapasowy sprzęt i porcję dobrego humoru do rozdania.

Jako fotografowie pomagamy Parze Młodej przeżyć swój ślub i wesele bez nerwów. Bo fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia. To pomoc w całych przygotowaniach! Jesteśmy w stanie wiele rzeczy podpowiedzieć, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wiele wątpliwości. Stąd wzięła się chociażby idea naszego bloga.

Blog o fotografii ślubnej

Blog pozwala nam rozdać za darmo dużo wiedzy i doświadczenia. Zdobyliśmy je przez lata uprawiania fotografii ślubnej. Teraz oddajemy tą wiedzę Tobie. Mamy nadzieję, że przyda Ci się na Twojej drodze do szczęścia.

Fotografia ślubna – ważne informacje

Z ważniejszych wpisów na pewno polecę dwa, naszym zdaniem wyjątkowo ważne:

  1. Przebieg ślubu cywilnego
  2. Przebieg ślubu kościelnego

Staramy się, żeby wpisy były ciekawsze niż te na stronach rządowych ;)Dajcie znać czy wpisy Wam pomogły. Lubimy wiedzieć, że to co piszemy ma dla naszych Par Młodych realną wartość.

fotografia ślubna aparatowo.pl - Rafał Nitychoruk fotograf ślubny i Magda Nitychoruk fotografka na wesele

Pakiety

Pakiet mini

Do 3h w dniu ślubu

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

100+ obrobionych zdjęć

50 odbitek 10x15 w eleganckim pudełku

Album internetowy

Pakiet główny

Do 8h w dniu ślubu

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

Zdjęcia w sali weselnej

300+ obrobionych zdjęć

Album fotograficzny duży

Lub zamiennie 50 odbitek 13x18+ w eleganckim pudełku

Album internetowy

Pakiet Extra

Do 16h w dniu ślubu i 4h na plener

Zdjęcia podczas przygotowań

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

Zdjęcia w sali weselnej

Sesja ślubna innego dnia

500+ obrobionych zdjęć

Album fotograficzny duży

Lub zamiennie 100 odbitek 13x18+ w eleganckim pudełku

Dwa małe albumy dla rodziców

Fotokast

Album internetowy

Zlecenie realizowane przez 2 osoby

Opcje dodatkowe

Album duży, personalizowany, oprawiony w płótno, wraz z personalizowanym pudełkiem – 600zł
Album mały, personalizowany, oprawiony w płótno, wraz z personalizowanym pudełkiem – 300zł
Sesja ślubna innego dnia – 700zł
Mobilne studio z dodatkowym fotografem na całą imprezę – 1200zł

Krok po kroku

Od pierwszego wejrzenia do albumu ślubnego

Picture

Obejrzyj zdjęcia

Najważniejsze macie za sobą – macie siebie nawzajem i cieszycie się swoją miłością. Skoro tu jesteście, zapewne planujecie już Wasz Wielki Dzień. Będzie nam bardzo miło będąc jego częścią. Zanim jednak do tego dojdzie, przejrzyjcie zdjęcia. Porozmawiajcie o nich i upewnijcie się, że podobają się Wam równie mocno. To Wasza wspólna pamiątka!

Krok 1
Movie

Pierwszy kontakt

Sprawdziliście styl jaki prezentuje na zdjęciach i Wam odpowiada. Macie jednak wiele pytań, a może nawet wątpliwości. To świetny moment, żeby je rozwiać! Napiszcie do nas. Podajcie datę ślubu i napiszcie coś od siebie. I najważniejsze: zadawajcie pytania.

Krok 2
Picture

Poznajmy się

Wasz termin jest wolny, więc teraz czas się poznać. Na początku odpowiedzieliśmy na Wasze najpilniejsze pytania, ale pewnie macie wiele kolejnych. Możecie je spisać – odpowiemy na wszystkie tak wyczerpująco jak się da. Dla nas najważniejsze jest, żebyśmy się poznali i dobrze ze sobą czuli. Spędzimy ze sobą cały dzień, a może nawet kilka. Zobaczcie jakimi jesteśmy ludźmi i pozwólcie nam poznać swoje marzenia. Będzie nam łatwiej je spełnić.

Krok 3
Location

Umowa

Już wiecie, że mamy podobne spojrzenie na świat. Znamy Wasze oczekiwania i plany. Na temat samego dnia ślubu zapisaliśmy masę notatek. Jesteśmy już dobrze przygotowani, znamy swoje potrzeby u wiemy czego możemy po sobie oczekiwać. Teraz czas to spisać w formie umowy.

Krok 4
Location

Sesja narzeczeńska

Zawsze staramy się pracować tak, żebyście się dobrze z nami czuli. Jeśli jednak boicie się aparatu i nie czujecie komfortowo z tej strony obiektywu, mamy dla Was propozycję. Dodatkowa sesja narzeczeńska to okazja do zobaczenia jak pracujemy. W tym czasie można się lepiej poznać, oswoić z aparatem, a nawet sprawdzić próbny makijaż lub fryzurę. Niektóre pary wykorzystują te zdjęcia do zaproszeń. Możliwe jest też użycie ich jako podarunek dla rodziców lub gości.

Krok 5
Movie

Wasz ślub

To jest Wasz Wielki Dzień. Nie ukradniemy Wam show – cała uwaga Wasza oraz gości musi skupić się właśnie na Was. Dlatego postaramy się o to, żeby nie było nas widać. Zawsze staramy się pracować dyskretnie, żeby nie naruszać tej pięknej atmosfery wokół Was i to nam świetnie wychodzi. Wiele pyta potem, kiedy były zrobione niektóre zdjęcia. I o to nam chodzi – jesteśmy przy Was i dla Was.

Krok 6
Movie

Po ślubie

W ciągu dwóch dni od ślubu dostaniecie kilka pierwszych zdjęć. Możecie je już wrzucić na Facebooka, a przy okazji zobaczyć jak będzie wyglądać całość. Macie też wpływ na efekt końcowy – jeśli pojawią się jakieś uwagi/pomysły, napiszcie nam o nich. Weźmiemy je pod uwagę przy obróbce. W ciągu najbliższych trzech tygodni dostaniecie komplet obrobionych zdjęć. Teraz możecie spokojnie wybrać zdjęcia do albumu. Przygotuję też galerię na swojej stronie, którą będziecie mogli udostępnić swoim gościom.

Krok 7
Movie

Sesja poślubna

Sesja ślubna powinna być dopełnieniem ślubu. Dlatego zależy nam, aby przebiegła w atmosferze dobrej zabawy i wzruszeń. Nie martwcie się niczym. Obiecujemy Wam bardzo miło spędzone trzy godziny! W efekcie powstaną naturalne zdjęcia, które utrwalą Wasze uczucia na papierze.

Krok 8
Movie

Albumy

Kiedy wybierzecie już zdjęcia do albumu, zaczynamy je układać w historię. W tym czasie wybieracie jeszcze wykończenie oraz kolorystykę. Po około dwóch tygodniach już są – Wasze wymarzone albumy! Zdjęcia na papierze wyglądają inaczej. Mają w sobie coś magicznego, co ożywia wspomnienia. Czeka Was jeszcze wiele wzruszeń przy oglądaniu fotografii! I pamiętajcie, że szczęście mnoży się przez dzielenie nim. Koniecznie pokażcie album znajomym i rodzinie. Nie bójcie się o album – jest solidny, zadbaliśmy o to! Będziecie mogli pokazać go także Waszym dzieciom, a nawet wnukom.

Krok 9

Ciągle w drodze! Fotografia ślubna w…

Gdzie fotografowaliśmy do tej pory? Robiliśmy zdjęcia ślubne w górach i nad morzem, w kościołach katolickich i zborach protestanckich, w urzędach i plenerze. Pracowaliśmy jako fotografowie ślubni w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Lęborku, Kościerzynie, Szczytnie, Mrągowie, Mikołajkach, Lidzbarku, Olsztynie, Białej Podlasce, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Jamnej oraz wielu innych, mniejszych i większych miejscowościach.
Czekamy na nowe wyzwania 🙂