logo

Fotografia ślubna

Pragniemy być niewidzialni. Staramy się pracować tak, żeby w trakcie ślubu nie było nas widać. Dzięki temu jesteśmy świadkami wielu prawdziwych wzruszeń, które możemy potem oddać w postaci odbitek. Lubimy kiedy emocje stają się namacalne i ożywają w trakcie oglądania zdjęć.

Fotografia ślubna to wyróżnienie

Czujemy się wyróżnieni przez każdą parę, która powierza nam uwiecznienie swojego ślubu i wesela. Dlatego za każdym razem dajemy z siebie wszystko i pomagamy jak tylko możemy. Ślub to wielka odpowiedzialność także dla nas, dlatego zawsze mamy zapasowy sprzęt i porcję dobrego humoru do rozdania.

Jako fotografowie pomagamy Parze Młodej przeżyć swój ślub i wesele bez nerwów. Bo fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia. To pomoc w całych przygotowaniach! Jesteśmy w stanie wiele rzeczy podpowiedzieć, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wiele wątpliwości. Stąd wzięła się chociażby idea naszego bloga.

Blog o fotografii ślubnej

Blog pozwala nam rozdać za darmo dużo wiedzy i doświadczenia. Zdobyliśmy je przez lata uprawiania fotografii ślubnej. Teraz oddajemy tą wiedzę Tobie. Mamy nadzieję, że przyda Ci się na Twojej drodze do szczęścia.

Z ważniejszych wpisów na pewno polecę dwa, naszym zdaniem wyjątkowo ważne:

  1. Przebieg ślubu cywilnego
  2. Przebieg ślubu kościelnego

Dajcie znać czy wpisy Wam pomogły. Lubimy wiedzieć, że to co piszemy ma dla naszych Par Młodych realną wartość.

Pakiety

Pakiet mini

Do 3h w dniu ślubu

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

100+ obrobionych zdjęć

50 odbitek 10x15 w eleganckim pudełku

Album internetowy

Pakiet główny

Do 8h w dniu ślubu

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

Zdjęcia w sali weselnej

300+ obrobionych zdjęć

Album fotograficzny duży

50 odbitek 10x15 w eleganckim pudełku

Album internetowy

Pakiet Extra

Do 16h w dniu ślubu i 4h na plener

Zdjęcia podczas przygotowań

Zdjęcia podczas ceremonii

Zdjęcia podczas składania życzeń

Zdjęcie grupowe

Zdjęcia w sali weselnej

Sesja ślubna innego dnia

500+ obrobionych zdjęć

Album fotograficzny duży

Dwa małe albumy dla rodziców

100 odbitek 10x15 w eleganckim pudełku

Fotokast

Album internetowy

Zlecenie realizowane przez 2 osoby

Opcje dodatkowe

Album duży, personalizowany, oprawiony w płótno, wraz z personalizowanym pudełkiem – 600zł
Album mały, personalizowany, oprawiony w płótno, wraz z personalizowanym pudełkiem – 300zł
Sesja ślubna innego dnia – 700zł
Mobilne studio z dodatkowym fotografem na całą imprezę – 1200zł

Krok po kroku

Od pierwszego wejrzenia do albumu ślubnego

Picture

Obejrzyj zdjęcia

Najważniejsze macie za sobą – macie siebie nawzajem i cieszycie się swoją miłością. Skoro tu jesteście, zapewne planujecie już Wasz Wielki Dzień. Będzie nam bardzo miło będąc jego częścią. Zanim jednak do tego dojdzie, przejrzyjcie zdjęcia. Porozmawiajcie o nich i upewnijcie się, że podobają się Wam równie mocno. To Wasza wspólna pamiątka!

Krok 1
Movie

Pierwszy kontakt

Sprawdziliście styl jaki prezentuje na zdjęciach i Wam odpowiada. Macie jednak wiele pytań, a może nawet wątpliwości. To świetny moment, żeby je rozwiać! Napiszcie do nas. Podajcie datę ślubu i napiszcie coś od siebie. I najważniejsze: zadawajcie pytania.

Krok 2
Picture

Poznajmy się

Wasz termin jest wolny, więc teraz czas się poznać. Na początku odpowiedzieliśmy na Wasze najpilniejsze pytania, ale pewnie macie wiele kolejnych. Możecie je spisać – odpowiemy na wszystkie tak wyczerpująco jak się da. Dla nas najważniejsze jest, żebyśmy się poznali i dobrze ze sobą czuli. Spędzimy ze sobą cały dzień, a może nawet kilka. Zobaczcie jakimi jesteśmy ludźmi i pozwólcie nam poznać swoje marzenia. Będzie nam łatwiej je spełnić.

Krok 3
Location

Umowa

Już wiecie, że mamy podobne spojrzenie na świat. Znamy Wasze oczekiwania i plany. Na temat samego dnia ślubu zapisaliśmy masę notatek. Jesteśmy już dobrze przygotowani, znamy swoje potrzeby u wiemy czego możemy po sobie oczekiwać. Teraz czas to spisać w formie umowy.

Krok 4
Location

Sesja narzeczeńska

Zawsze staramy się pracować tak, żebyście się dobrze z nami czuli. Jeśli jednak boicie się aparatu i nie czujecie komfortowo z tej strony obiektywu, mamy dla Was propozycję. Dodatkowa sesja narzeczeńska to okazja do zobaczenia jak pracujemy. W tym czasie można się lepiej poznać, oswoić z aparatem, a nawet sprawdzić próbny makijaż lub fryzurę. Niektóre pary wykorzystują te zdjęcia do zaproszeń. Możliwe jest też użycie ich jako podarunek dla rodziców lub gości.

Krok 5
Movie

Wasz ślub

To jest Wasz Wielki Dzień. Nie ukradniemy Wam show – cała uwaga Wasza oraz gości musi skupić się właśnie na Was. Dlatego postaramy się o to, żeby nie było nas widać. Zawsze staramy się pracować dyskretnie, żeby nie naruszać tej pięknej atmosfery wokół Was i to nam świetnie wychodzi. Wiele pyta potem, kiedy były zrobione niektóre zdjęcia. I o to nam chodzi – jesteśmy przy Was i dla Was.

Krok 6
Movie

Po ślubie

W ciągu dwóch dni od ślubu dostaniecie kilka pierwszych zdjęć. Możecie je już wrzucić na Facebooka, a przy okazji zobaczyć jak będzie wyglądać całość. Macie też wpływ na efekt końcowy – jeśli pojawią się jakieś uwagi/pomysły, napiszcie nam o nich. Weźmiemy je pod uwagę przy obróbce. W ciągu najbliższych trzech tygodni dostaniecie komplet obrobionych zdjęć. Teraz możecie spokojnie wybrać zdjęcia do albumu. Przygotuję też galerię na swojej stronie, którą będziecie mogli udostępnić swoim gościom.

Krok 7
Movie

Sesja poślubna

Sesja ślubna powinna być dopełnieniem ślubu. Dlatego zależy nam, aby przebiegła w atmosferze dobrej zabawy i wzruszeń. Nie martwcie się niczym. Obiecujemy Wam bardzo miło spędzone trzy godziny! W efekcie powstaną naturalne zdjęcia, które utrwalą Wasze uczucia na papierze.

Krok 8
Movie

Albumy

Kiedy wybierzecie już zdjęcia do albumu, zaczynamy je układać w historię. W tym czasie wybieracie jeszcze wykończenie oraz kolorystykę. Po około dwóch tygodniach już są – Wasze wymarzone albumy! Zdjęcia na papierze wyglądają inaczej. Mają w sobie coś magicznego, co ożywia wspomnienia. Czeka Was jeszcze wiele wzruszeń przy oglądaniu fotografii! I pamiętajcie, że szczęście mnoży się przez dzielenie nim. Koniecznie pokażcie album znajomym i rodzinie. Nie bójcie się o album – jest solidny, zadbaliśmy o to! Będziecie mogli pokazać go także Waszym dzieciom, a nawet wnukom.

Krok 9