logo

Stacja Zmiana

Współpraca z Kasią i Tomkiem jest przykładem wzorowej współpracy przy budowaniu identyfikacji wizualnej. Oboje są autorami wywiadów publikowanych jako Stacja Zmiana. Jako SZ podejmują oni ważne tematy krążące wokół rozwoju osobistego, budowy ścieżki zawodowej, pracy na rzecz społeczeństwa i społeczności lokalnych, a także wokół podróży i szeroko rozumianych zmian. Trzeba było zmieścić to wszystko w jednej sesji, łącząc to z tym, kim są na co dzień. A są przede wszystkim bardzo ciepłymi i radosnymi ludźmi, zajmującymi się poważnymi tematami. Tyle wszystkiego!

Na szczęście przyszli do nas jeszcze zanim powstała strona internetowa i profil na Facebooku, mając dopiero ich koncepcję wraz z kilkoma propozycjami logo. To dało nam możliwość konsultacji identyfikacji i stworzenia sesji szytej na miarę.

W ramach współpracy powstało kilka sesji, przeprowadzonych o różnych porach roku. Dzięki temu powstał szeroki zasób zdjęć do codziennego użytku w ramach profili osobistych oraz wybranych kanałów medialnych. Fotografie stały się istotnym elementem promocji Kasi i Tomka, zwłaszcza przy starcie Stacji Zmiany. Dzięki naszej współpracy z zamawiającymi i ich grafikiem, udało nam się osiągnąć spójny przekaz, kontynuowany na przestrzeni kilku lat.