Zawartość zestawu i zdjęcia produktów

Zdjęcia prezentowane w opisach produktów mają charakter poglądowy

Ich zadaniem jest ilustracja właściwości produktu, ukazanie sposobu ich działania lub skali wielkości. Aby to było możliwe niezbędne może być ukazanie produktu w otoczeniu innych przedmiotów, które nie wchodzą w skład zestawu.

Torby fotograficzne mogą więc być wypełnione obiektywami lub są przedstawione w towarzystwie analogicznych modeli w innych rozmiarach. Z kolei paski utrzymują aparaty lub leżą pośród innych rozmiarów, a aparaty ilustrowane są zdjęciami z różnymi obiektywami. O ile opis nie stanowi inaczej, nie są to części składowe zestawów, a jedynie ilustracje o poglądowym charakterze. Inaczej nie byłoby możliwe zorientowanie się np. w gabarytach danych produktów.

Analogicznie przedstawienie paska czy obiektywu na danym aparacie nie oznacza, że będzie on pasować tylko do niego. Zazwyczaj są to rozwiązania systemowe, które będą sprawdzać się w różnych warunkach i konfiguracji. Nie wszystkie funkcje da się też pokazać na zdjęciach. To działa jednak też w drugą stronę: nie wszystkie produktu sprawdzą się we wszystkich warunkach. Zalecamy więc kierowanie uwagi na opisy produktów, gdzie staramy się doprecyzować informacje na temat ich właściwości.

Służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu i akcesoriów

Polecamy też zadawanie nam szczegółowych pytań odnośnie konfiguracji sprzętu. Podanie nam swojej konfiguracji sprzętowej nie jest konieczne, ale może ułatwić np. właściwy dobór akcesoriów. Z zasady chcemy doradzić tak, aby to klient był zadowolony. Zależy nam na polecaniu rozwiązań optymalnych funkcjonalnie i cenowo. Chcemy aby sprzęt był używany i cieszył 🙂

 

Co do zasady zawartość zestawu opisana jest w tytule podstrony, nazwie produktu lub w jego opisie

Jeśli po przeczytaniu opisu pozostają jakiekolwiek wątpliwości co do składu zestawu lub właściwości produktu, w każdej chwili służymy pomocą. Zapraszamy do składania zapytań, na które odpowiemy bez zbędnej zwłoki. Znamy swoje produkty i dołożymy wszelkich starań by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pytania można zadawać drogą mailową lub telefoniczną:

info@aparatowo.pl

504102360