Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia i wybranej formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Przy przedpłacie za zamówienie powyżej 399zł wysyłka GRATIS

Ilustruje to poniższa tabela opłat:

Wartość zamówienia
Koszt przesyłki przy przedpłacie
Koszt przesyłki
za pobraniem
0zł<50zł 17 zł 24 zł
50zł<200zł 14 zł 24 zł
200zł<399zł 11 zł 24 zł
399zł< 0 zł 24 zł
Powyżej 2000zł wysyłka tylko po przedpłacie.
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia – wraz z dostawą i jeśli produkt znajduje się na magazynie – wynosi zazwyczaj 2-5 dni roboczych. W celu ustalenia konkretnego terminu prosimy o kontakt z naszym sklepem poprzez info@aparatowo.pl lub 504102360.
Wypis z regulaminu sklepu:

5. KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

5.1.  Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.5.2.  Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Czas i koszt dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

5.3.  Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

5.4.  Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

5.4.1.  Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.

5.4.2.  Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

5.4.3.  Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Witosławy 20/8, 81-572 Gdynia – w Dni Robocze, w godzinach od 14:00 do 15:00.

5.5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

5.5.1.  W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

5.5.2.  W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

5.6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

5.6.1.  W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

5.6.2.  W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

 

UWAGA: Towary oznaczone jako „dostępne na zamówienie” mają charakter informacyjny i nie znajdują się na stanie magazynowym sklepu. Przed ich zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, celem potwierdzenia dostępności i umożliwienia zakupu. Zamówienia niepotwierdzone uprzednio mogą zostać nieprzyjęte do realizacji jeśli towar został wycofany z oferty producenta lub dystrybucji krajowej.